MIASTO SPRZEDAJERODZINA 500 PLUSePŁATNOŚCI
Wszystkie wydarzenia
AAAWydarzenie
Noc Świętojańska w Termach Warmińskich
  • 23.06.2016
  • Miejsce wydarzenia: Termy Warmińskie

Noc Świętojańska obchodzona w okresie letniego przesilenia jest świętem miłości, radości, harmonii i czarów. 23 czerwca Termy Warmińskie zapraszają na magiczną Noc Świętojańską, która odbędzie się na urokliwych terenach Centrum Aktywności Zewnętrznych. Uczestnicy będą wróżyć, wić tradycyjne wianki, a także wypuszczą w niebo tysiące kolorowych lampionów.


Wyjątkowa noc w Termach
Przed nami najkrótsza noc w roku, czyli Noc Świętojańska zwana także nocą Kupały. Pogańskie święto przetrwało stulecia, jednak teraz zamiast z szukaniem kwiatu paproci, kojarzy nam się z magią i zabawą. Niezapomnianych wrażeń nie zabraknie także podczas Nocy Świętojańskiej w Termach Warmińskich. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji. Wśród nich m.in. turniej piłki siatkowej pomiędzy drużynami Term Warmińskich a Samorządowcami Lidzbarka Warmińskiego i powiatu lidzbarskiego, wspólny wieczór muzyczny przy ognisku z Magdą Banasiuk, uczestniczką programu The Voice of Poland, a także świętojańskie wróżby i czary. Podczas Nocy Świętojańskiej w Termach Warmińskich goście wykonają tradycyjne lampiony szczęścia, a także wezmą udział w warsztatach przygotowywania wianków. Panny na wydaniu dowiedzą się, jak upleść kwiecisty wianek, który uniesie się na wodzie i … uwiedzie kawalera.
Ostatnim punktem programu będzie puszczanie wianków i świecących lampionów. O godz. 21:00 nad naturalne jezioro, które znajduje się na terenie Term Warmińskich, wyruszy parada świętojańska – korowód dziewcząt z wiankami na głowach i chłopców z pochodniami. Każdy będzie mógł przyłączyć się do pochodu i puścić na wodę własny wianek. Imprezę zakończy efektowny pokaz fajerwerków.O Termach Warmińskich
Termy Warmińskie są pierwszym ośrodkiem termalnym zlokalizowanym na północy Polski, w Lidzbarku Warmińskim. Obiekt termalny w wyjątkowy sposób łączy wysoki standard usług hotelowych z bogatą ofertą SPA. To doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu, zarówno dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport, jak i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od codzienności. Obiekt składa się z części sportowej i rekreacyjnej, w której korzystać można z szeregu atrakcji wodnych. Są to m.in. baseny, zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaże, bicze wodne, a także strefa saun. W hotelowym SPA czeka na Gości szeroka paleta zabiegów. Jest to w 100 procentach naturalny ośrodek SPA. Wszelkie zabiegi bazują na składnikach naturalnych m.in. wodzie termalnej, leczniczym błocie, żurawinie, ziołach czy przyprawach korzennych.
Więcej na: www.termywarminskie.pl


Dołączone pliki:
    powrót